Hotely na Islandu
Seřadit od nejlevnějších
Porovnání cen ubytování na Islandu
Filters Sort results
Reset Apply
Vatnsholt je útulný penzion v malebné jižní části Islandu, ideální místo pro relaxaci a objevování přírodních krás. Nabízí pohodlné ubytování, tradiční islandskou kuchyni a skvělé vybavení pro pohodlný pobyt. Užijte si krásné prostředí a nezapomenutelný pobyt v penzionu Vatnsholt.
3 911 
South Central Apartments jsou stylové a moderní ubytování v srdci Reykjavíku. Tyto apartmány nabízejí pohodlné a prostorné interiéry, které poskytují ideální základnu pro objevování města a jeho okolí. S výhodnou polohou a moderním vybavením jsou South Central Apartments skvělou volbou pro každého, kdo hledá komfortní a příjemný pobyt v hlavním městě Islandu.
4 338 
Penzion Skógafoss je malebné ubytování ležící nedaleko slavného vodopádu Skógafoss na jihu Islandu. Tento útulný penzion nabízí hostům pohodlné a příjemné ubytování ve srdci nádherné islandské krajiny.
4 338 
Volcano Huts Þórsmörk jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají jedinečný pobyt v srdci islandské divočiny. S kombinací pohodlného ubytování, úchvatné přírody a široké škály aktivit nabízí toto místo nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky.
4 884 
South Central Guesthouse je příjemné ubytování situované ve městě Selfoss, které je bránou do úžasného regionu jižního Islandu. Tento útulný penzion nabízí hostům pohodlné a...
5 049 
Hotel Laugarvatn je pohodlné ubytování u jezera Laugarvatn na jižním Islandu. Hosté si zde mohou užít relaxaci v blízkých termálních pramenech a objevovat okolní přírodní krásy, včetně vodopádů a malebných horských údolí. Ideální místo pro odpočinek a pobyt v přírodě.
5 075 
iStay Cottages nabízí útulné a moderní chatky v krásné islandské krajině. Ideální místo pro relaxaci a únik z každodenního shonu. Užijte si pohodlí a přírodu v iStay Cottages.
5 252 
Reykjadalur Guesthouse je idylický útulek nacházející se v malebném městečku Hveragerdi na jižním Islandu, obklopený úchvatnou přírodou a klidnou atmosférou. Ubytování v Reykjadalur Guesthouse zahrnuje...
5 252 
Rodinný hotel Lækur sídlí na islandské koňské farmě, mezi turistickou trasou Golden Circle a jižním pobřežím. Do města Hella dojedete za 10 minut. Hotel nabízí slunnou terasu a společenskou místnost. Hotel poskytuje ubytování ve světlých moderně zařízených pokojích s dřevěnou podlahou a vlastní koupelnou. K některým pokojům patří také terasa nebo balkon. Výhled směřuje na sopky Hekla a Eyjafjallajökull.
5 300 
penzion-Skipalaekur
Tato útulná chata nabízí pohodlné ubytování uprostřed ohromující přírody. S vkusně zařízenými pokoji a přátelským personálem je ideálním místem pro relaxaci po dni plném dobrodružství v okolní divočině.
5 350 
12

Ubytování na Islandu bude pravděpodobně vaši nejdražší položkou na celé dovolené na tomto překrásném ostrově.

Island je turisticky velmi oblíbená destinace, čehož jsou si Islanďané vědomi, což je jedním z důvodů, proč jsou ceny za ubytování tak vysoké.

Dalším důvodem je pak samozřejmě to, že na Islandu je ve srovnání s Českou republikou téměř vše alespoň dvakrát dražší.

Je tak téměř nereálné sehnat ubytování v hotelu kolem ceny 1000 Kč, počítejte s tím, že v této cenové relaci začínají hostely, kde budete sdílet pokoj s mnoha dalšími hosty.

Pokud vám tento styl ubytování vyhovuje, pak je samozřejmě možné ušetřit. Kde se ale ubytovat, když jste na Islandu jen na pár dní a chcete toho vidět co nejvíce?

Ubytování na farmě

farma-na-islandu

Ubytování mimo město má hned dvě výhody. Dost často vychází levněji, než ubytování ve městech, ale tím hlavním důvodem, proč doporučuji ubytovat se mimo město, je možnost vidět polární záři.

Polární záře je to, kvůli čemu lidé na Island často jezdí. Můžete ji sice vidět jen zhruba od srpna do poloviny dubna (protože poté se noc zkracuje a není dostatek tmy), ovšem rozhodně se vyplatí tuto úžasnou atrakci vidět.

K tomu, abyste mohli polární záři mohli sledovat potřebujete mít co nejtemnější noc, což ve městech není možné.

Islandské farmy jsou ovšem vzdáleny od civilizace mnoho kilometrů a právě proto je možné sledovat polární záři na takových místech.

Nejoblíbenější farma na jižním Islandu

ubytovani-chatky-island

Největší portál na rezervaci ubytování v hotelech Booking.com doporučuje jako jeden z nejlepších islandských hotelů v poměru cena/výkon farmu Vatnsholt.

Tento hotel, který je přebudovaný z bývalé farmy je ideálním místem, který se může stát vaši základnou při poznávání toho nejlepšího z Islandu.

Hotel Vatnsholt je od letiště vzdálen asi 2 hodiny, takže tam stihnete dorazit ještě v den příletu.

Nabízí ubytování za výhodnou cenu, ve které máte snídani zdarma, což vám ušetří velkou část výdajů za jídlo.

Blízko vodopádů i gejzíru

Farma Vatnsholt je ideálním místem pro ubytování nejen z hlediska rozumné ceny, ale leží také v ideální lokalitě.

Právě umístění hotelu vám dovolí prozkoumat nejznámější turistické destinace Islandu, ať už se vydáte na východ, západ či sever Islandu.

Hotel je vzdálený asi hodinu od oblasti „Zlatý okruh/Golden circle„, kde můžete vidět nejznámější gejzír světa, nejmasivnější vodopád na Islandu či národní park Thingvellir.

Pokud vyrazíte opačným směrem, můžete obdivovat krásné vodopády Seljalandsfoss a Skogafoss, Blackbeach či vrak letadla.

Kam dál?

Sleduj mě jinde: