hostely-na-islandu

Hostely na Islandu

Ubytování v hostelech na Islandu patří hned po kempování a spaní v autě mezi ty nejlevnější způsoby, jak můžete Island procestovat.

Hostely jsou pro mnoho cestovatelů zajímavější také v tom, že se zde můžete setkat s dalšími turisty a pokud jste například na vaší cestě po Islandu sami, můžete se k někomu připojit anebo mít alespoň během ubytování někoho, s kým můžete svoje zážitky sdílet.

Co se týče cen za hostely na Islandu, nejsou možná tak nízké, jako byste čekali, ovšem pořád jsou levnější než většina ubytovacích zařízení a to hlavně během sezóny, kdy ceny v hotelech či guesthousech rostou.

hostel-island-ubytovaniNa srovnávacích serverech jako je Booking.com nebo přes Google si můžete vyhledat hostely v místech, kde byste rádi přespali.

Množství z nich je v Reykjavíku, ovšem mimo hlavní město jsou především ve městech. Zde funguje síť tzv. HI hostelů. Jejich seznam a informace o daných hostelech můžete najít na webu https://www.hostel.is.

Pokud plánujete přespávat během vašeho výletu po Islandu v hostelech, určitě si předem zkontrolujte, jaká je dostupnost v daných hostelech a případně si ubytování rovnou rezervujte. Turistů, kteří na Island každoročně vyrazí je velké množství a protože jsou kapacity levných hostelů omezené, bývají v sezóně dost často vyprodané.

Weby, kde najít seznam hostelů na Islandu:


Kam dál?

Sleduj mě jinde:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

© 2017 - 2022 Islandbezcestovky.cz

0
Would love your thoughts, please comment.x