Cestopisy

Zajímá vás, jak probíhaly výlety ostatních při jejich cestě na Island? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší cestopisy z posledních let, kde se můžete inspirovat, přečíst si jak naplánovat trasu, kam vyrazit a jak na Islandu ušetřit.

Autovylet.cz

https://www.autovylet.cz/island-autem-kolem-dokola-za-8-dni/

autovylet-cz

Autovylet.cz je blog určený pro ty, kteří plánují a jezdí na dovolené vlastním autem a hledají inspiraci na výlet a rádi by věděli, jaká jsou zajímavá místa v okolí vybrané destinace a jak to tam chodí. Najdete zde tipy nejen pro Island, ale i pro mnoho dalších zemí a turistických destinací po celém světě.

Fitfab.cz

https://fitfab.cz/travel/island-nejzajimavejsi-mista-a-tipy-na-vylety-par-dni/

V tomto článku se tedy dozvíte, kam vyrazit, pokud máte jen pár dní. Povím vám, která místa stojí za to vidět a kde přesně jsou, kdy a jak je nejlepší k nim jet a samozřejmě vám povím některé tajné tipy, které už jsme vykoumali za těch několik měsíců cestování po Islandu. Ty se týkají hlavně horkých pramenů.

Dvanakoncisveta.cz

https://dvanakoncisveta.cz/clanek/island-poprve-spolu/

Jsme skupina veselých cestovatelských nadšenců, kteří mají neukojitelnou vášeň pro objevování nových míst, vychutnávání kávy a piva a, no, pro tyto nápoje jdou do krajnosti! 😄 Během let jsme podnikli četná dobrodružství a splnili si pár našich malých snů, od Islandu po Moulin Rouge, dokonce jsme si vyzkoušeli život v zahraničí. Ale to je jen začátek. I když jsme se po Evropě toulali docela dost, zdaleka nekončíme. Náš plán? Abychom mohli pokračovat v našich evropských eskapádách, nebo možná, měli bychom se rozhodnout pro dodávku a prozkoumat