Ubytování

Ubytování na Islandu bude pravděpodobně vaši nejdražší položkou na celé dovolené na tomto překrásném ostrově.

Island je turisticky velmi oblíbená destinace, čehož jsou si Islanďané vědomi, což je jedním z důvodů, proč jsou ceny za ubytování tak vysoké.

Dalším důvodem je pak samozřejmě to, že na Islandu je ve srovnání s Českou republikou téměř vše alespoň dvakrát dražší.

Je tak téměř nereálné sehnat ubytování v hotelu kolem ceny 1000 Kč, počítejte s tím, že v této cenové relaci začínají hostely, kde budete sdílet pokoj s mnoha dalšími hosty.

Pokud vám tento styl ubytování vyhovuje, pak je samozřejmě možné ušetřit. Kde se ale ubytovat, když jste na Islandu jen na pár dní a chcete toho vidět co nejvíce?

Top hodnocení
paradise-cave-hotel
Od 24 000 ISK

Penzion a hostel s jedním z nejlepších hodnocení na celém Islandu. Ubytování najdete na jihu Islandu, nedaleko vodopádu Seljalandfoss a černé pláže Reynisfjara. V nabídce jsou 2,3 a 4-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, hostel pak nabízí pokoj ve společné místnosti anebo pokoje se sdílenou koupelnou.

Doporučujeme
hotel-laekur

Hotel Laekur

Jižní Island, Hella
Od 17 000 ISK

Jedno z nejlépe hodnocených ubytování na jihu Islandu za přívětivé ceny. V hotelu najdete dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s přístupem do sdílené sauny a vířivky. Přímo v hotelu najdete restauraci. Opravdu krásné výhledy a ideální místo pokud chcete vidět polární záři.

© 2017 - 2022 Islandbezcestovky.cz