Levné potraviny na Islandu

Jak jíst levně na Islandu? Kde jsou obchody s potravinami na Islandu? Jak cestovat na Island s nízkým rozpočtem?

Myslíte si, že Island je drahý? Zkuste zde žít! Pokud chcete cestovat na Island a ne hladovět k smrti, protože i nejlevnější burger je za více než 500 Kč. Moje tipy mohou být pro některé zřejmé, pokud jste tyto věci již sami našli, pak gratulujeme! Pro ostatní, není to tak jasné! Drahé obchody se zdají být v našem prostředí mnohem jasnější než levná řešení, takže, můj příteli, doufám, že vám tento článek pomůže s udržováním dobrého krmení při provádění islandských dobrodružství!

Vysoké náklady na potraviny na Islandu

Protože jsem četl, jak drahé jídlo bylo na Islandu, přinesl jsem si ze svého domova nějaké suché občerstvení do zavazadel. Jen pár granolových tyčinek, ořechů a rozinek. To byla moje snídaně a pochoutky mezi jídly. Už jsem je měl v ruce, takže je nezahrnuji do mých celkových nákladů, a tak to stojí jen pár dolarů.

Island ceny potravin mohou být vysoké, ale Bonus má obvykle nejlepší ceny. To také dostane styl body pro jeho hloupé logo s obří prase ve středu. Přemýšlejte o Bonus obchodu s potravinami jako Lidlu na Islandu.

Na Bonus, jsem nabbed bochník chleba za $ 3, sklenice arašídové máslo za $ 2, sklenice marmelády za $ 3 – Musel jsem jít s jahodou, protože hroznů bylo těžké najít – a pytel žetonů za $ 3. To mi dalo šest jednoduchých jídel celkem 11 dolarů. Skóre!

Z chleba jsem mohl dostat ještě víc jídla, protože to byl velký bochník, ale rozhodl jsem se, že šest PBJ na jedné cestě je můj limit.

Párkrát jsem šel do metra. Sandlong sendvič byl $ 13-15 (eek!), Ale za předpokladu, jak oběd a večeře, takže náklady byly přijatelné. Dva podchody metra a další pytel žetonů se rovnaly čtyřem jídlům za cenu 31 dolarů.

Celkem máme nyní na Islandu až 10 jídel za celkovou cenu 42 USD.
Dále přidejte pár předvyrobených salátů s potravinami na 5 dolarů za kus, jednu zmrazenou pizzu ve výši 2 USD, kterou jsem uvařila v Airbnb, a hot dog hot dog za $ 3. A pak jednu noc, když můj přítel šel na večeři v luxusní restauraci, jsem našel pre-made sendvič na čerpací stanici za $ 4, která byla označena až na $ 2, protože to byl poslední den před vypršením. Skóre!

Užijte si ICELANDSKÉ VODY, KTERÉ JSOU VE STŘEDU OD SINKU
Voda samozřejmě hraje obrovskou roli v našich životech. Bez ní prostě nemůžeme prospět. Island je bohatou zemí, pokud jde o vodu, nemůžeme být dostatečně požehnáni! Jsme jednou z mála zemí na světě, které mají téměř neomezený přístup a zdroje k čisté vodě, a to jak teplé, tak i studené! Při návštěvě Islandu doporučuji, abyste věnovali pozornost naší vodě, protože je to opravdu něco svého druhu.

Islandská voda je jednou z nejčistších a nejvíce osvěžujících vod, které kdy ochutnáte! A my Islanďané jsme na to velmi hrdí! Studená voda z jazýčků vede přímo z našich přírodních pramenů, filtruje se přes lávy a skály a elfské domy a víla. Výsledky jsou neuvěřitelně hladké a křupavé chuti, jako žádná jiná. Je to prostě pocit, že pijete hedvábí!

Chlorujeme to? Sakra ne! Žádné přísady! Voda můžete bezpečně vypít téměř z každého volně tekoucího jezera v divoké přírodě – takže není třeba chlorovat vůbec!

Slyšeli jste o Silfře. Voda? Tak čistý, že žádný život v něm nemůže prospět, s výjimkou řas! Ano- islandská voda je prostě čistá!

To znamená, že pokud jste na Islandu, neztrácejte své peníze na nákup lahví vody, což je jeho nejhorší utrácení. A není to ani levné!

Další info: https://www.followmeaway.com/5-things-to-know-grocery-stores-in-iceland/